EstLUG ehk Estonian LEGO User Group ühendab Eestis elavaid LEGO-fänne. Meie eesmärgiks on innustada lapsi ja täiskasvanuid LEGOdest omaloomingut ehitama ning LEGOsid kollektsioneerima. Ja loomulikult soovime, et seda vahvat harrastust jagataks ka teistega.  Seda saab teha erinevatel üritustel ja kokkusaamistel, mis on korraldatud kas EstLUGi või mõne teise LUGi poolt.

Hetkel on EstLUG osa BalticLUGist. Kuna teised Baltimaade LEGO User Groupid on kasvanud märksa jõudsamalt kui Eesti oma, püüame meiegi olla senisest märksa aktiivsemad. Meie liikmed on seni osalenud peamiselt teiste Balti riikide LEGO-üritustel ja seetõttu on jäänud kodupinnal nende korraldamine mõnevõrra tahaplaanile. Seetõttu olemegi võtnud endale lähitulevikuks kolm olulisemat eesmärki.

Eelkõige ootame eneste sekka uusi täiskasvanud liitujaid, kuid ka nooremad LEGO-huvilised on meie ettevõtmistel teretulnud. Teine olulisem eesmärk on korraldada senisest rohkem omaüritusi ja kaasta nendesse senisest rohkem osalejaid. Kolmas eesmärk – aga selleks tuleks täita kaks esimest – on saada LEGO Groupi poolt ametlik tunnustus iseseisva EstLUGina.

Kui te huvitute LEGOdest, ehitate neist omaloomingut või kollektsioneerite, siis võtke meiega kindlasti ühendust EstLUGi FB lehe või e-maili info@estlug.ee kaudu.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>