EstLUG ehk Estonian LEGO User Group ühendab Eestis elavaid täiskasvanud LEGO-fänne. Meie eesmärgiks on innustada lapsi ja täiskasvanuid LEGOdest omaloomingut ehitama ning LEGOsid kollektsioneerima. Ja loomulikult soovime, et seda vahvat harrastust jagataks ka teistega. Seda saab teha erinevatel üritustel ja kokkusaamistel, mis on korraldatud kas EstLUGi või mõne teise LUGi poolt.

Alates 2018 on EstLUG iseseisev LEGO poolt tunnustatud klubi. Varasematel aastatel osalesid meie liikmed peamiselt teiste Balti riikide LEGO-üritustel ja seetõttu jäi kodupinnal nende korraldamine mõnevõrra tahaplaanile. Alates 2018 oleme korraldanud aastas vähemalt 2 omaüritust. Lisaks oleme osalenud külalistena teistelgi põnevatel üritustel üle Eesti.

Ootame endi hulka eelkõige uusi täiskasvanud liitujaid, kuid ka nooremad LEGO-huvilised on meie ettevõtmistel teretulnud. Kui te huvitute LEGOdest, ehitate neist omaloomingut või kollektsioneerite, siis võtke meiega kindlasti ühendust EstLUGi FB lehe või e-maili info@estlug.ee kaudu.